Top

سالاد ماکارونی و مرغ

سالاد ماکارونی و مرغ

 

سالاد ماکارونی و مرغ غذایی خوشمزه و نشاط‌آور است که به راحتی تهیه می‌شود و همراه با سس رنچ (ترکیبی از ماست، مایونز، ادویه‌جات و سبزی خشکسرو می‌شوداین سالاد می‌تواند به عنوان یک وعده غذای سرد سرو شود و مخصوصاً برای فصل تابستان مناسب استمی‌توانید در برای پیک نیک سالاد ماکارونی و مرغ را از قبل تهیه کنید و در یخچال نگه داریدیا در دورهمی‌های دوستانه آن را در کنار غذاهای سبک دیگر سرو کنیددر ضمن از هر مرغ پخته‌ای که در یخچال دارید می‌توانید در تهیه سالاد پاستا استفاده کنیدسالاد ماکارونی و مرغ همچنین از غذاهای محبوب کودکان است و برای عصرانه تولد بچه‌ها انتخاب خوبی است.

 

سالاد ماکارونی

 

طرز تهیه: قابلمه‌ای را از آب پر کنید و بگذارید جوش بیایدپاستا فرمی را طبق دستور نوشته شده روی بسته بندی آن داخل آب جوش بپزید و آبکش کنید و روی آن آب سرد بریزید تا خنک شودآن را به کاسه بزرگی منتقل کنید و کنار بگذارید.

 

مرغ و گوجه را در سایز دلخواه خرد کنید و کنار بگذاریدمی‌توانید گوجه معمولی را نگینی خرد کنید یا از گوجه زیتونی استفاده و آنها را از وسط نصف کنید.


 

ژامبون گوشت را به صورت مربع‌های کوچک برش بزنیدکف تابه‌ای را کمی چرب کنید و روی شعله متوسط بگذارید تا داغ شودسپس ژامبون خرد شده را چند دقیقه داخل آن تفت بدهید و مرتب هم بزنید تا دو طرف آن به رنگ قهوه‌ای روشن در بیاید.

 

                دیجی پروتئین